Awesome Image

O nás

O nás

Se zasilatelstvím a transportními službami máme osobní zkušenosti od roku 1996 a zabýváme se převážně mezinárodní a tuzemskou přepravou a logistikou.

Naším cílem je Váš úspěch

Cokoliv děláme, děláme s jasnou vizí. Pokud potřebujete přepravit jakoukoliv zásilku na jakékoliv místo na světě, vymyslíme a připravíme pro Vás řešení přesně na míru.

Postaráme se o vše

Naši klienti oceňují, že se nemusí o nic starat. Navrhneme logistické procesy a zajistíme pro Vás přepravu od A až do Z. Vy tak máte čas věnovat se tomu, čemu rozumíte nejvíc - Vašemu businessu.

Máme zkušený tým

Zkušenosti a znalosti našeho týmu v oblasti zasilatelství a logistiky nám umožňují poskytovat profesionální služby. Stále se vzděláváme a aplikujeme nejnovější logistické trendy tak, abychom byli schopni splnit všechna přání klientů.

Naše práce nás baví

K projektům přistupujeme s nadšením, zodpovědným přístupem a zasilatelství je pro nás bez nadsázky druhým domovem.

Zasilatelské podmínky

Pracujeme dle zasilatelských podmínek Svazu spedice a logistiky ČR jehož jsme členem. Ke stažení na https://www.svazspedice.cz/index.php/dokumenty-ke-stazeni/

Certifikace

Vlastníme certifikát shody systému managementu kvality s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016. Předmět certifikace: Zasilatelství, logistické a celní služby, skladování.

Nadační aktivita

Podporujeme nadaci WORLD VISION zaměřenou na oblast výživy a zdravotních projektů pro děti v Africe

Chceme přispět k tomu, abychom nejchudším africkým dětem přinesli šanci zlepšit životní podmínky, pro které je vzdělávání důležitým stavebním kamenem. Proto se podílíme na financování výstavby školní budovy včetně vybavení (Súdán) a výstavby zdravotnického zařízení (Tanzánie). Podporujeme také nákup školních potřeb, výstavbu dětského hřiště a samostatných sociálních zařízení.