O nás

Se zasilatelstvím a transportními službami máme osobní zkušenosti od roku 1996 a zabýváme se převážně mezinárodní a tuzemskou přepravou a logistikou.

Naším cílem je Váš úspěch

Cokoliv děláme, děláme s jasnou vizí. Pokud potřebujete přepravit jakoukoliv zásilku na jakékoliv místo na světě, vymyslíme a připravíme pro Vás řešení přesně na míru.

Postaráme se o vše

Naši klienti oceňují, že se nemusí o nic starat. Navrhneme logistické procesy a zajistíme pro Vás přepravu od A až do Z. Vy tak máte čas věnovat se tomu, čemu rozumíte nejvíc - Vašemu businessu.

Máme zkušený tým

Zkušenosti a znalosti našeho týmu v oblasti zasilatelství a logistiky nám umožňují poskytovat profesionální služby. Stále se vzděláváme a aplikujeme nejnovější logistické trendy tak, abychom byli schopni splnit všechna přání klientů.

Naše práce nás baví

K projektům přistupujeme s nadšením, zodpovědným přístupem a zasilatelství je pro nás bez nadsázky druhým domovem. 

Zasilatelské podmínky

Pracujeme dle zasilatelských podmímnek Svazu spedice a logistiky ČR jehož jsme členem. Ke stažení na www.sslczech.cz

Certifikace

Vlastníme certifikát shody systému managementu kvality s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016. Předmět certifikace: Zasilatelství, logistické a celní služby, skladování.

Nadační aktivita

- Jsme partnerem nadace Truck Help. Více na www.nadacetruckhelp.cz

Nadace Truck Help byla založena v roce 2003, nemá v evidenci žádné zaměstnance a je auditovaná. Podporuje děti, kterým zahynul jeden z rodičů při dopravní nehodě nebo zůstal trvale postižen. Konkrétně svou pomoc zaměřuje na pozůstalé po profesionálních řidičích nákladních vozidel a autobusů při výkonu povolání.

- Fnančně pomáháme základní škole Lipence - Praha 5 (2018 + 2019)

Záleží nám na tom, aby měli děti ve škole příjemné prostředí, aby při vyučování mohli používat různé didaktické a interaktivní pomůcky a aby mohli aktivně trávit volný čas v době přestávek nebo pauzy mezi dopoledním a odpoledním vyučováním.

- Podporujeme nadaci WORLD VISION zaměřenou na oblast výživy a zdravotních projektů pro děti v Africe

Chceme přispět k tomu, abychom nejchudším africkým dětem přinesli šanci zlepšit životní podmínky, pro které je vzdělávání důležitým stavebním kamenem. Proto se podílíme na financování výstavby školní budovy včetně vybavení (Súdán) a výstavby zdravotnického zařízení (Tanzánie). Podporujeme také nákup školních potřeb, výstavbu dětského hřiště a samostatných sociálních zařízení.

- Jsme partnerem nadace RAFAEL DĚTEM. Více na www.rafaeldetem.cz