alt

Network

Dne 20.9.2018 jsme se stali členem aliance "Africa Logistics Network"

http://www.africalogisticsnetwork.comDo aliance spedičních firem ALN jsme vstoupili z důvodu celkového plošného pokrytí partnerských firem na africkém kontinentu, což nám v ostatních dopravních sítích schází. Tento krok nám pomůže efektivněji a rychleji reagovat na cenové poptávky našich zákazníků s nakládkou / vykládkou jejich zásilek v Africe. Těchto poptávek každým rokem rapidně přibývá.


Dne 21.11.2017 jsme se stali členem italské spediční sítě CDS.

http://www.gruppocds.com

 

CDS je sdružení 65 italských a evropských středně velkých spedičních společností se zaměřením na mezinárodní a tuzemskou sběrnou službu.


Jsme členem Mezinárodní odchodní komory v České republice - ICC

www.icc-cr.czStali jsme se členem spedičního portálu COLO21

www.colo21.comJsme členem mezinárodní asociace IFA, sdružující středně velké spediční společnosti se zaměřením na sběrnou službu.

http://ifa-forwarding.netIFA-International Forwarding Association byla založena roku 1992. V současné době má sdružení více než 40 členů, v podobě středně velkých, nezávislých spedičních splečností.


Dne 1.4.2015 jsme se stali partnerem německé přikládkové sítě ELVIS

http://www.elvis-ag.euJsme certifikovaným členem mezinárodní přepravní aliance Freight Network Corporation

http://fnc-group.com

FNC Group byla založena v roce 2004 za účelem podpořit dopravní průmysl. V dnešním rychle se měnícím světě, komunikace a důvěra jsou velice důležitými aspekty pro dobře fungující business. FNC Group se snaží propojit zasilatelské společnosti po celém světě pod jednu střechu a rozvíjet jejich obchodní aktivity, důvěru a v neposlední řadě mezinárodní přátelství.


Jsme zakládajícím členem OCTOPUS FREIGHT NETWORK

www.octopusfreight.net

OFN je přepravní aliance,  která si zakládá na hlavních čtyřech principech: vysoká kvalita - made in Germany, vyjímečná úroveň služeb, důvěra v naše členy a organizaci sítě.