Awesome Image

Network

Network

Jsme členem WORD CARGO ALLIANCE

S více než 11 950 agentů ve 195 zemích světa je WCA největší a nejsilnější sítí nezávislých speditérů na světě. Kombinovaná logistická síla členů WCA převyšuje sílu i těch největších nadnárodních spedičních společností na světě.

Jsme členem CTL – Cargo Trans Logistik

Cargo Trans Logistik AG se považuje za poskytovatele logistických služeb pro přepravu vašeho zboží. Expedice baleného zboží je koordinována prostřednictvím centrály a je spolehlivě prováděna silným a bezproblémovým partnerským systémem po celém Německu a v Evropě. Více než 180 renomovaných a především středně velkých spedičních firem zpracovává expedici zboží prostřednictvím našich šesti ideálně umístěných poboček. Na 400 denních dopravních linkách je balené zboží zpracováváno hospodárně při efektivním a hospodárném využití všech zdrojů.

Vy máte balené zboží – náš systém poskytuje možnosti.

Jsme členem MarcoPoloLine Group

MarcoPoloLine je autoritou v oblasti vývozu a dovozu nákladu a všech přidružených odvětví souvisejících se spedicí.

Společnost MPL má síť poboček strategicky rozmístěných prakticky ve všech koutech světa, což nám dává výhodu, že můžeme svým klientům nabídnout komplexní služby.

Společnost MPL vyhodnocuje požadavky zákazníků, poskytuje přepravní řešení navržená speciálně pro ně a zároveň efektivně a hospodárně urychluje přepravu zásilek, přičemž sleduje každou zásilku až do místa určení, ať už se jedná o leteckou, námořní, vlakovou nebo silniční přepravu. Mnoho společností se snaží dosáhnout nižších cen, aby klientům ušetřily nadměrné náklady, ale společnost MPL šla mnohem dál a vyjednala zvláštní podmínky s některými z největších přepravních linek na světě, čímž získala sazby, které platí výhradně pro společnost MPL. Tento globální dosah a finanční stabilita umožňují klientům dosáhnout úspor v takovém měřítku a zeměpisné šířce, jakých sami nebo s menšími organizacemi nedosáhnou. Bez ohledu na to, jak je společnost MPL velká, je vždy na prvním místě klient, což zaručuje individuální péči a pozornost vůči každému z nich.

V červenci 2021 zahájí činnost nová, panevropská přepravní síť PANECO. Tato síť byla založena společností ViT Logistics s.r.o. za účasti logistických sítí Kommodus (Polsko), Cargo24 (Švýcarsko), ABC Business Network (Itálie) a ELVIS (Německo). Ve spolupráci s dalšími patnácti místními partnery již tato síť, jež v sobě propojuje další sítě, funguje ve všech hlavních hospodářských zónách v Evropě. www.paneco.eu

Dne 1.7.2020 jsme se stali členem Air&Sea aliance JCtrans Logistics Network.

Dne 16.6.2019 jsme se stali členem sítě evropských, středně velkých spedičních firem s názvem LOGCOOP

Dne 20.9.2018 jsme se stali členem aliance „Africa Logistics Network“

Do aliance spedičních firem ALN jsme vstoupili z důvodu celkového plošného pokrytí partnerských firem na africkém kontinentu, což nám v ostatních dopravních sítích schází. Tento krok nám pomůže efektivněji a rychleji reagovat na cenové poptávky našich zákazníků s nakládkou / vykládkou jejich zásilek v Africe. Těchto poptávek každým rokem rapidně přibývá.

Jsme členem Mezinárodní odchodní komory v České republice – ICC

Jsme členem mezinárodní asociace IFA, sdružující středně velké spediční společnosti se zaměřením na sběrnou službu.

IFA-International Forwarding Association byla založena roku 1992. V současné době má sdružení více než 40 členů, v podobě středně velkých, nezávislých spedičních splečností.

Jsme certifikovaným členem mezinárodní přepravní aliance Freight Network Corporation

FNC Group byla založena v roce 2004 za účelem podpořit dopravní průmysl. V dnešním rychle se měnícím světě, komunikace a důvěra jsou velice důležitými aspekty pro dobře fungující business. FNC Group se snaží propojit zasilatelské společnosti po celém světě pod jednu střechu a rozvíjet jejich obchodní aktivity, důvěru a v neposlední řadě mezinárodní přátelství.

Jsme zakládajícím členem OCTOPUS FREIGHT NETWORK

OFN je přepravní aliance,  která si zakládá na hlavních čtyřech principech: vysoká kvalita – made in Germany, vyjímečná úroveň služeb, důvěra v naše členy a organizaci sítě.