Awesome Image

Network

Network

V červenci 2021 zahájí činnost nová, panevropská přepravní síť PANECO. Tato síť byla založena společností ViT Logistics s.r.o. za účasti logistických sítí Kommodus (Polsko), Cargo24 (Švýcarsko), ABC Business Network (Itálie) a ELVIS (Německo). Ve spolupráci s dalšími patnácti místními partnery již tato síť, jež v sobě propojuje další sítě, funguje ve všech hlavních hospodářských zónách v Evropě. www.paneco.eu

Dne 1.7.2020 jsme se stali členem Air&Sea aliance JCtrans Logistics Network.

V červnu 2020 jsme se stali členem švýcarské sítě středně velkých spedičních firem s názvem Cargo24. Pro členy této sítě zajišťujeme previdelné přepravní spojení s Českou republikou.

Dne 16.6.2019 jsme se stali členem sítě evropských, středně velkých spedičních firem s názvem LOGCOOP

Dne 20.9.2018 jsme se stali členem aliance „Africa Logistics Network“

Do aliance spedičních firem ALN jsme vstoupili z důvodu celkového plošného pokrytí partnerských firem na africkém kontinentu, což nám v ostatních dopravních sítích schází. Tento krok nám pomůže efektivněji a rychleji reagovat na cenové poptávky našich zákazníků s nakládkou / vykládkou jejich zásilek v Africe. Těchto poptávek každým rokem rapidně přibývá.

Dne 21.11.2017 jsme se stali členem italské spediční sítě CDS.

CDS je sdružení 65 italských a evropských středně velkých spedičních společností se zaměřením na mezinárodní a tuzemskou sběrnou službu.

Jsme členem Mezinárodní odchodní komory v České republice – ICC

Jsme členem mezinárodní asociace IFA, sdružující středně velké spediční společnosti se zaměřením na sběrnou službu.

IFA-International Forwarding Association byla založena roku 1992. V současné době má sdružení více než 40 členů, v podobě středně velkých, nezávislých spedičních splečností.

Dne 1.4.2015 jsme se stali partnerem německé přikládkové sítě ELVIS

Jsme certifikovaným členem mezinárodní přepravní aliance Freight Network Corporation

FNC Group byla založena v roce 2004 za účelem podpořit dopravní průmysl. V dnešním rychle se měnícím světě, komunikace a důvěra jsou velice důležitými aspekty pro dobře fungující business. FNC Group se snaží propojit zasilatelské společnosti po celém světě pod jednu střechu a rozvíjet jejich obchodní aktivity, důvěru a v neposlední řadě mezinárodní přátelství.

Jsme zakládajícím členem OCTOPUS FREIGHT NETWORK

OFN je přepravní aliance,  která si zakládá na hlavních čtyřech principech: vysoká kvalita – made in Germany, vyjímečná úroveň služeb, důvěra v naše členy a organizaci sítě.